Geri bildirim
 

İntihal Programı

İntihal programı ücretsiz metninizdeki kopyaları algılar. İntihal kontrol gerçekleştirin ve doğru sonuçlar alın.

Metninizi Buraya Ekleyin

Metni Temizle
Sınır: 0 / 800 kelime / arama Toplam Karakter: 0
4.09
13199 İncelemeler

Ücretsiz intihal programı: Nasıl çalışır?

Derin Arama

Derin bir arama ile bu intihal programi derinlemesine bir benzerlik raporu almanızı sağlayacaktır. Algoritmalarımız internet dünyasının derinliklerine dalar ve en doğru ve kapsamlı intihal testi sonuçları yüzdelerle getirmek için geniş bir kaynak kitaplığında arama yapar.

Milyarlarca Web Sayfasını Tarayın

Kullanıcı metni bir sorgu olarak girer ve intihal kontrol ücretsiz aracımızın akıllı algoritmaları, kitaplar, dergiler, akademik makaleler, günlükler, makaleler, gazeteler dahil olmak üzere web üzerinde bulunan milyarlarca veri üzerinde derinlemesine içerik analizi gerçekleştirir. , ve daha fazlası.

Nasıl yapılır intihal kontrol çevrimiçi?

Bizim ücretsiz intihal programı gerçekleştirmek için gelişmiş AI teknolojisi kullanır makale özgünlük testi. Intihal tespit Aşağıdaki talimatları izleyerek ve en kusursuz sonuçları alarak.

 • 1

  Dosya Yükle

  Metni kopyalayıp yapıştırın veya doğrudan masaüstünüzden bir dosya yükleyin. Dosyaları buluttan da içe aktarabilirsiniz.

 • 2

  URL'yi Hariç Tut

  URL Hariç Tut alanına URL'yi girin ve elimizden gelenin en iyisini intihal hesaplama bir intihal kontrolü gerçekleştirirken URL'yi yok sayacaktır.

 • 3

  İntihal kontrol etme

  “İntihal kontrol etme” butonuna tıklayın ve doğru sonuçları görün. Yinelemenin kaynağını belirlemek için sonuçlarınızı karşılaştırın.

PlagiarismChecker.co Demosu

Neden Bizim intihal programı önceliğimiz var?

Intihal programı ücretsiz kullanıcılarına birinci sınıf özellikler sunar. Aşağıdaki noktalar, bu web tabanlı yardımcı programa neden öncelik vermeniz gerektiğini anlamanıza yardımcı olur.

İçeriğin Özgünlüğü ve Benzersizliği Neden Önemlidir?

İçerik, bir web sitesinin arama motorlarında yüksek bir konum kazanmasına ve ziyaretçi çekmesine yardımcı olup olmayacağına karar verdiği için bir web sitesinin en önemli unsurudur. Sitenizin içeriği yüksek kalite gerektirdiğinden, müşterileri ve arama motorlarını çekmek çocuk oyuncağı değildir. Yüksek kaliteli içeriğin temel özelliklerinden biri özgünlüktür ve arama motoru sonuç sayfalarındaki sıralamasını belirleyecektir.

İçeriğiniz, web'de zaten mevcut olan bilgilerle çalıntıysa. Benzersizliği sağlamak için yeniden yazma tekniklerini kullanın veya makale yeniden yazma alet 'dan yardım alın. Yinelenen içerik, sitenize ve arama sonuçlarındaki konumuna zarar verir. Öte yandan, içeriğin benzersizliği, insanlara bu rekabet ortamında sitenizi diğer sitelere tercih etmeleri için bir neden verecektir. Bu tür sorunlarla karşılaşıyorsanız, basit bir çıkış yolu intihal programı kullanarak kontrol edin makale özgünlük testi.

Özgür Vs. Ücretli Hizmetler

Birçok kişi ücretli veya ücretsiz intihal programı arasında kararsız kalıyor. Genellikle ücretsiz hizmetlerin ücretli hizmetler kadar iyi olmadığına inanılır. Diğer yardımcı programlar için doğru olabilir, ancak yinelenen içerik denetleyicimizde durum böyle değil. Kullanıcılar, sınırlı sorgularla belirli kelimeleri intihal control online yapabilir, ancak premium kullanıcılar, aşağıdakileri içeren bazı gelişmiş özelliklere sahiptir:

Doğru planı seçmek veintihal tarama premium özelliklerimizin keyfini çıkarmak için fiyatlandırma sayfamızı keşfedin.

planlar intihal programı kelime başı arama
Temel 1.000 kelime
1.500 kelime
Girişim 2.000 kelime
Kurumsal 10.000 kelime
Özel 30.000 kelime

Sizin için doğru olan planı seçin

Özellikleri Fiyatlandırmayı Karşılaştırın

Çevrimiçi intihal programı Kimler Kullanır?

intihal hesaplama dünyanın her yerindeki kullanıcıların yardımına açıktır. İçerikte özgünlüğün sağlanması, hayatın çeşitli kesimlerinden çalışan insanlar için esastır. Yinelenen içerik denetleyicisinin en yaygın kullanıcılarından bazılarını burada bulabilirsiniz.

Akademi ve Eğitim Kurumları

Akademik intihal çoğunlukla kasıtsız olarak gerçekleşir. Öğrencilerin enstitülerine çoğaltma ücretsiz ödevleri teslim etmesi gerekir. İntihalin varlığı, onlara başarısız bir not verebilir veya askıya alınmalarına neden olabilir. Öğrenciler için intihal programı ücretsiz, çalışmanın orijinal olduğundan ve akademik bütünlüğünüzün tehlikeye atılmadığından emin olmak için gönderilmeden önce intihal kontrolünü kolaylaştırabilir.

Öğretmenler, öğrencilerin orijinal çalışmalarını teslim edip etmediklerini kontrol etmekle yükümlüdür. Öğretmenler özgünlük için ödevleri karşılaştırmalıdır. Öğretmenler için tez intihal programı ödevlerden, tezlerden ve makalelerden intihal kontrolü işlemini saniyeler içinde kolaylaştırır. Öğretmenler, K12'den yüksek öğretime kadar çalışan yüzlerce öğrencinin benzersizliğini sağlamaktan sorumludur.

Üniversiteler ve kolejler, öğrencilerin çalışmalarında dürüstlüğü desteklemek için intihal tespit programı kullanabilir. Öğrencilerin ödevlerinin yanında intihal raporu sunmalarını zorunlu hale getirebilirler.

Küçük İşletme Sahipleri

Web yöneticileri

İçeriği canlı yayına alacağınız zaman intihal olmadığından emin olmadan bunu yapmamalısınız. Bir intihal taraması ile, her türlü metni web üzerinde kullanılabilir hale getirmeden önce hızlıca tarayabilirsiniz.

Blog Yazarları

Blog yazarları, çalışmalarının hırsızlık olmadığından emin olmak için yinelenen bir denetleyici kullanmalıdır. Çevrimiçi bir benzerlik denetleyicisi, sizinkiyle aynı çalışmayı yayınlamış olan kaynakları ortaya çıkarabilir. Bütünlüğünüzü korumak için onlara karşı gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Metin yazarları

Metin yazarlarının, olası satışları artırmak ve dönüşümleri artırmak için birlikte çalıştıkları işletmeler için orijinal kopyalar geliştirmeleri gerekir. Yaptıkları işin otoritesini sürdürmek ve en iyi sonuçları elde etmek için yanlarında birintihal oranı hesaplama bulundurmaları gerekir. Telif hakkı denetleyicisi, uzun yazı parçalarını kontrol etmelerini sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterimiz yaptığımız işi seviyor